Навчання навчанням, а відпочивати завжди треба, тим паче влітку. Швидко минає час, ось і повернулися з дитячого табору «Артек-Буковель» наші діточки: Білоусов Олексій, Тригубка Марія, Кожома Анастасія.

За ці два тижні у них була насичена артеківська програма. Походи на гори відкрили дітям справжню красу Карпат, спортивні змагання дали шанс відчути себе частиною великої дружної команди, а вечори біля багаття – знайомства з однолітками, які приїхали на відпочинок до табору з усіх куточків України.
Діти не лише відпочили і оздоровились, а й знайшли нових друзів, повернулися щасливі, сповнені незабутніх вражень.