26.10.2018 року в залі засідань селищної ради відбулось засідання постійної комісії з питань промисловості, будівництва, житлово-комунального господарства та управління об’єктами комунальної власності, де слухали керівників комунальних установ:НЖКП, ясла-садка №1,2 про підготовку до роботи в осінно-зимовий період та ряд інших питань.

