75 років тому на нашу землю прийшов довгоочікуваний мир, за який наші діди та прадіди заплатили найвищу ціну – життя та кров.Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам'ять тих, хто загинув, визволяючи наше селище від нацистських окупантів.
Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.
29 жовтня 2018 року представники Новотроїцької селищної ради, від імені селищного голови Наталі Пінчук, виконавчого комітету, депутатів селищної ради завітали в оселі ветеранів Другої світової війни та привітали з 75-ою річницею визволення рідного селища сивочолих ветеранів: Коваленка Івана Васильовича та Байду Петра Павловича


Подякували за неоціненний вклад у справу визволення нашої Батьківщини, за мир, який нам подарували. Вручили ветеранам квіти, листівки та побажали їм міцного здоров’я, довголіття, добробуту та мирного неба.
Новотроїцька селищна рада відповідно до «Програми соціального захисту окремих категорій населення селища на 2018 рік» та згідно рішення виконкому від 08.10.2018р. виділила ветеранам війни матеріальну допомогу в розмірі 1000 грн. кожному, яка перерахована на їхні особисті картки.
Пам’ять загиблих визволителів вшанували хвилиною мовчання біля Меморіалу Слави та покладанням квітів.
