День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС.
За роки, що минули, ми всі пройшли складний шлях усвідомлення і переосмислення величезного комплексу проблем, який пов’язаний з використанням високих і нерідко небезпечних технологій.

черн

Незмінним залишається лише одне - найбільша повага до людей, які закрили собою світ від атомного лиха, що вирвалося зі зруйнованого четвертого блоку ЧАЕС. Ми не маємо права забувати про самопожертву ліквідаторів аварії, які пройшли через усі кола ядерного пекла. Багато з цих людей не дожили до сьогоднішніх днів, віддавши життя задля збереження життя і здоров’я майбутніх поколінь.
Ми схиляємо голови перед пам’яттю загиблих героїв і віддаємо данину пошани всім ліквідаторам аварії, які, рятуючи українців, а також народи інших країни від ядерної небезпеки, жертвували найдорожчім – своїм здоров’ям і життям.
Нехай залишиться в минулому і ніколи не повториться жах Чорнобильської катастрофи. А пам’ять про ті події навчить нас цінувати мир, спокій і процвітання.

Категорія: