Засідання адмінкомісії

27.12.2018 року в залі засідань Новотроїцької селищної ради відбулося чергове засідання Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новотроїцької селищної ради з розгляду справ про адміністративне правопорушення.

IMG 5dc77c1e8c40d725552c353cd2592553 V


На засіданні було розглянуто 2 протоколи про адміністративне правопорушення. Обох правопорушників було притягнуто до адміністративної відповідальності, та накладено стягнення у вигляді штрафу, у розмірі 51 та 1190 гривень,перший штраф накладений на особу яка зробила завідомо неправдивий виклик спеціальних служб що передбачено ст.183 КУпАП, друге стягнення накладено на працівника торгівлі яка порушила правила торгівлі пивом, алкогольними, слабоалкогольними напоями і тютюновими виробами передбачені ч.2 ст. 156 КУпАП, продавши неповнолітній особі слабоалкогольний напій.

Категорія: