"Зима - пора чудес"

31 грудня у Захарівському сільському клубі відбувся бал-маскарад « Зима - пора чудес».

novuy2

Учасники художньої самодіяльності  привітали місцевих жителів своїми піснями, віршами та  новорічними сценками. Не обійшлося свято і без Діда Мороза та Снігуроньки, завдяки яким  було надзвичайно радісно, чарівно і казково. Всі присутні приймали участь у конкурсах. Наприкінці свята Дід Мороз роздав призи та подарунки. Свято вдалося!

novuy1

Категорія: