Всі квіти землі до ніг ветеранів

Щороку в травні ми відзначаємо День перемоги. Дорогою ціною заплатив український народ за участь у найстрашнішій за всю світову історію війні 1941-1945 рр. Не щезне в пам'яті людській, не йде в забуття великий подвиг і велика трагедія нашого народу - його битва, його перемога. Можна по-різному ставиться до війни, по-різному її називати, але хіба можна забути тих, хто віддав своє життя для щастя інших.

IMG 840a4aec643bea8781d415dbbcdbad70 V


Напередодні Дня пам'яті і примирення селищний голова Наталя Пінчук відвідала ветеранів, яких все менше залишається в життєвому строю: Івана Васильовича Коваленка та Петра Петровича Байду. Наталя Семенівна привітала та вручила їм квіти, листівки, побажала кожному міцного здоров’я, родинного затишку та любові рідних.
Селищною радою також виділено матеріальну допомогу сивочолим учасникам бойових дій, по 1000 грн. кожному, яка буде перерахована на їхні особисті картки через Ощадбанк.
Старенькі ветерани дякували Наталі Семенівні за пам'ять, увагу та турботу.

IMG 66593c8bfd292a593b4a9dc227078beb V

Категорія: