Всесвітній день донора крові - Міжнародний день, який щорічно відзначається 14 червня.
Його проведення, саме цього дня, ініціювали у 2005 році чотири міжнародні організації, що закликають до добровільної та безкоштовної здачі крові - ВОЗ, Міжнародна федерація Червоного Хреста , Міжнародна Федерація Організацій Донорів крові та Міжнародне товариство по переливанню крові.

Все, що робить людина, вона робить з розумом. Лише деякі речі - з серцем. Донор завжди виконує свою роботу з серцем і душею, бо робить це не для себе, а для інших, для нас з вами. Такий альтруїзм заслуговує поваги. У перекладі з латини донор означає "дарувати". Донор може подарувати ще один день народження, ще одну ніч під зірками, ще одне побачення, ще один шанс .
Як показує практика, багато українців готові безкорисно рятувати чужі життя своєю кров'ю. Серед них наші земляки - мешканці смт Новотроїцьке. Так, на території селища проживає 11 Почесних донорів, з них 5-ро - це люди, які здавали кров понад 50 разів. До свята вони отримали привітання та подарунки від селищної ради.
Донор – це покликання. Ви не знаєте, хто саме буде врятований, але знаєте, що вони вдячні Вам - безіменним дарувальникам дорогоцінної крові! Бажаємо Вам щасливого життя у добробуті та достатку. Хочеться, щоб таких людей було більше. Нехай доля по справедливості винагородить Вас за добре, чуйне серце!
Здоров’я Вам і здійснення найзаповітніших бажань!

