Безперечно, літо - це найкраща пора року для всіх дітей. Адже це тривалий період відпочинку, незвичайних пригод, цікавих подорожей, нових знайомств. А найкращий відпочинок, як правило, відбувається в дитячих таборах, особливо, якщо він розташований на тлі мальовничої природи Карпат.

Безліч яскравих спогадів та вражень , позитивних емоцій привезли з собою троє юних новотройчан; Філь Нікіта Миколайович, Муренець Софія Олександрівна та Порицька Анна Тимофіївна, які упродовж двох тижнів оздоровлювалися у дитячому таборі « Артек-Буковель».
Походи, квести, музичний ринг, дискотеки, ігри, творчі конкурси й спортивні змагання, зустрічі з відомими людьми – ось чим були зайняті діти на відпочинку.
За час проведений у дитячому таборі вони не лише оздоровилися, загартувалися, а й отримали можливість навчитися чомусь новому та знайти нових друзів. Табір став для них джерелом гарного настрою, дружби, доброти та здоров'я.