У смт Новотроїцьке відзначили День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни в Україні

У смт Новотроїцьке відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. У жалобному заході взяли участь голова селищної ради Наталя Пінчук та колектив селищної ради.

IMG 20190621 082550 min

Учасники зібрання вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Меморіалу Слави.
. Слава всім, хто дожив до сьогоднішнього дня, вічна пам’ять загиблим!

IMG 20190621 082747 min

Категорія: