У смт Новотроїцьке відбувся мітинг-реквієм з нагоди відзначення Дня скорботи і вшанування пам’яті жертв війни. У жалобному заході взяли участь голова селищної ради Наталя Пінчук та колектив селищної ради.

Учасники зібрання вшанували пам’ять полеглих хвилиною мовчання та поклали квіти до підніжжя Меморіалу Слави.
. Слава всім, хто дожив до сьогоднішнього дня, вічна пам’ять загиблим!
