20.06.2019 року рішенням Правління АМУ було підтримано ініціативу Новотроїцької селищної ради щодо вступу до Всеукраїнської асоціації органів місцевого самоврядування "Асоціація міст України"

Членство в даній Асоціації дасть можливість більш ефективно здійснювати свої повноваження, узгодження дій органів місцевого самоврядування щодо захисту прав та законних інтересів територіальної громади, сприянню місцевому та регіональному розвитку.Тепер громада матиме змогу піднімати та вирішувати актуальні, проблемні питання на загальнодержавному рівні.
{mijopolls 1}