10.07.2019 року повернулися з відпочинку 14 дітлахів, які упродовж 16 днів оздоровлювалися у дитячому таборі « Орльонок». Додому всі повернулися сповнені позитивними емоціями та новими враженнями, загорілі та задоволені.

Відповідно до програми "Оздоровлення дітей влітку" нова зміна - 14 дітей з багатодітних родин та сімей учасників антитерористичної операції поїхали сьогодні до цього ж дитячого табору.
Бажаємо їм гарного відпочинку на Азовському морі.
