
Засідання адміністративної комісії
На засіданні адміністративної комісії, яке відбулося 21.08.2019 року було розглянуто 8 протоколів про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», було винесено 7 постанов, 1 адміністративний протокол направлено на доопрацювання.
Рішенням комісії 7 правопорушників було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу загальна сума якого складає 4080 грн.