
На засіданні адміністративної комісії, яке відбулося 26.11.2019 року було розглянуто 4 адміністративні протоколи про адміністративне правопорушення, із них 3 за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів»(всі три адміністративні протоколи за ст. 152 КУпАП було складено за спалення сухого листя, трави та сміття),
та 1 за ст. 183 КУпАП "Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб" всього було винесено 4 постанови у справі про адміністративне правопорушення.
Рішенням комісії 4 правопорушників було притягнуто до адміністративної відповідальності та накладено стягнення вигляді штрафу загальна сума якого складає 1139 грн.