29 листопада 2019 року на території селища була проведена вулична акція, приурочена до Всесвітнього дня боротьби зі СНІДом та спрямована на пропаганду здорового способу життя, підвищення поінформованості населення з питань профілактики цього небезпечного захворювання.

Організатором акції виступила Новотроїцька центральна районна бібліотека, до її проведення активно долучилися працівники селищної ради.
У ході проведення акції перехожим роздавали, листівки та буклети з питань профілактики ВІЛ – інфекції, СНІДу та роз’яснювали що тільки безпечна поведінка і здоровий спосіб життя збережуть їм здоров’я та захистять від соціально-небезпечних хвороб.
Подібні інформативні заходи допоможуть мешканцям громади усвідомити, що стан нашого здоров ‘я, перш за все, залежить від самих нас!
