29.11.2019 року згідно графіку, селищний голова Наталя Пінчук провела особистий прийом громадян в с.Благовіщенка.

Жителі села мали змогу особисто звернутись зі своїми питаннями та пропозиціями. Зокрема, питання які порушували мешканці – це питання продажу землі, децентралізації, існування Благовіщенського ФАПу та інші. На всі запитання Наталя Семенівна надала вичерпні роз’яснення та відповіді. Крім того селищний голова наголосила, що в пректі селищного бюджету на 2020 рік заплановано ремонт читального залу та кабінету ФАПу в приміщенні сільського клубу.