Маленьких пацієнтів дитячого відділення районної лікарні привітали з Днем Святого Миколая

В день Святого Миколая кожна дитина мріє знайти під подушкою подарунок. Прикро, що є діти, які зустрічають це свято на лікарняному ліжку.

IMG 436440a6bce395e03ba470101335c4c9 V

 

Проте Святий Миколай нікого не залишає без уваги і подарунків.
Святкового дня працівники селищної ради завітали до дитячого відділення районної лікарні. Вони привітали дітей, що знаходяться на лікуванні та побажали їм міцного здоров'я , якнайшвидшого одужання , рости веселими і щасливими, на радість батькам та рідним.
Також усі діти, які перебувають на стаціонарному лікуванні окрім поздоровлень, отримали солодкі подарунки.

 IMG 193ec3d5e10b768a515200cb08be4e4e V

Категорія: