В день Святого Миколая кожна дитина мріє знайти під подушкою подарунок. Прикро, що є діти, які зустрічають це свято на лікарняному ліжку.

Проте Святий Миколай нікого не залишає без уваги і подарунків.
Святкового дня працівники селищної ради завітали до дитячого відділення районної лікарні. Вони привітали дітей, що знаходяться на лікуванні та побажали їм міцного здоров'я , якнайшвидшого одужання , рости веселими і щасливими, на радість батькам та рідним.
Також усі діти, які перебувають на стаціонарному лікуванні окрім поздоровлень, отримали солодкі подарунки.
