28.12.2019 року селищний голова Наталя Пінчук привітала колектив Новотроїцького житлово-комунального підприємства з наступаючим Новим Роком.

Наталя Семенівна подякувала колективу НЖКП за відповідальну, самовіддану та нелегку працю людям, які роблять наше життя комфортнішим, побажала всім присутнім міцного здоров'я, добра, благополуччя, затишних осель, мирного неба над головою, позитивних і доброзичливих споживачів, оптимізму та віри в майбутнє.