З 02.01.2020 року запрацює новий відділ «Центр надання адміністративних послуг» Новотроїцької селищної ради. Працівниками, які успішно пройшли конкурсний відбір, а їх 9 чоловік, прийнято Присягу посадової особи місцевого самоврядування.


Починаючи з 02 січня відділ "ЦНАП" вже надаватиме послуги громадянам.
Селищний голова Наталя Пінчук привітала весь колектив з наступаючим Новим Роком та побажала всім,щоб світле новорічне свято принесло з собою достаток, тепло родинного вогнища, здоров'я та приємні сюрпризи, радісні зустрічі і посмішки!
