17 січня 2020 року відбулося урочисте вручення ключів від власного житла для особи з числа дітей-сиріт.

Ключі від власного помешкання отримав ЗЕМЛЯНІВСЬКИЙ Олег, якому було придбано квартиру у смт Новотроїцьке.
Привітати юнака із отриманням власного помешкання, вручити ключі від нього та подарунки завітали голова районної державної адміністрації Наталія САЛТАНОВСЬКА, заступник голови районної ради Микола ПІЩАНСЬКИЙ, заступник селищного голови з фінансових питань Тетяна ЛЕВОШИЧ , керівники і працівники відділів та служб, що безпосередньо приймали участь у придбанні житла.
Слід зазначити, що омріяне житло для Олега Землянівського було придбано за рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на забезпечення житлом дітей - сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.
То ж бажаємо благополуччя, миру, добра та усіляких гараздів цій оселі. Нехай її тепло і затишок надійно захищає від усіляких негараздів та непорозумінь.
Щасти тобі Олеже у власному помешканні!