Шановні жителі громади!
22 січня вся Україна відзначатиме 101 річницю від проголошення Акту Злуки Української й Західноукраїнської Народних Республік, яке відбулося у 1919 році та мало для України та її народу велике політичне та історичне значення.

«Однині воєдино зливаються століттям одірвані одна від одної частини єдиної України — Західно - Українська Народна Республіка (Галичина, Буковина і Угорська Україна) і Наддніпрянська Велика Україна. Здійснились віковічні мрії, якими жили і за які умирали кращі сини України. Однині є єдина незалежна Українська Народна Республіка. Однині народ український, визволений могутнім поривом своїх власних сил, має змогу об’єднанними дружніми зусиллями всіх своїх синів будувати нероздільну самостійну державу українську на благо і щастя всього її трудового люду», — йдеться в Універсалі Директорії УНР, прийнятому 22 січня 1919 року у місті Києві.
Тож, закликаємо усіх жителів громади, у цей особливий для України день, вивісити на своїх подвір’ях, житлових будинках, на балконах, вікнах та на адмінбудівлях, державні прапори аби урочисто відзначити важливе для України свято.
Адже наш прапор – це символ усіх попередніх історичних перемог держави, уособлення її Незалежності та незламного духу її народу, символ громадянської свідомості, гідності, відродження держави та свободи, мирного неба і благословенної української землі.