У смт Новотроїцькому вшанували воїнів-інтернаціоналістів!

IMG 1952

5 лютого 2020 року в приміщенні районного центру культури та дозвілля відбулися урочисті збори та святковий концерт, присвячені Дню вшанування учасників бойових дій на території інших держав та 31 річниця виведення військ колишнього СРСР з території Афганістану під назвою «Афганістан – мій біль, моя пекуча пам’ять».

IMG 1924
Воїнів-інтернаціоналістів привітали очільники району: голова райдержадміністрації Наталія СОЛТАНОВСЬКА, голова райради Юрій КОЦЕГУБОВ, а також заступник голови Новотроїцької селищної ради Тетяна ЛЕВОШИЧ.
Виступаючі, зазначили, що українські солдати завжди чесно і мужньо виконували свій військовий обов’язок, в тому числі і на території інших держав та побажали присутнім мирного неба, міцного здоров’я, довгих років життя, родинного тепла, благополуччя та добробуту
Вокалісти районного центру культури та дозвілля привітали піснями на «афганську» тематику.
По закінченню учасники поклали квіти до пам’ятника воїнам-афганцям та вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.

 

Категорія: