20 лютого 2014 року стало чорним днем в новітній історії України. Адже, саме в цей день силові структури вперше відкрито застосували справжню зброю проти мирних учасників революції.

Проти звичайних людей, які вийшли на Майдан за честь, за волю, за право бути народом та змінили хід історії нашої держави. Проти Героїв , які віддали своє життя за ідеали свободи та демократії, за право називатися українцями, мати свою мову, обирати майбутнє у власній державі.
20 лютого 2020 року у селищній раді було проведено тематичну годину - реквієм «А сотню вже зустріли небеса», у ході якої присутні занурилися у події, що відбувалися в країні під час Революції Гідності , ознайомилися з передумовами виникнення народних протестів, з важливістю системних змін в Україні та роллю Героїв Небесної Сотні в цих історичних перетвореннях. Під час заходу прозвучала поезія сучасних авторів, що висвітлює трагічні події , які відбувалися на Майдані.

Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх героїв Майдану, та поклали квіти на могили наших земляків, які,зі зброєю в руках, захищали суверенітет, та територіальну цілісність нашої країни - загиблого учасника антитерористичної операції, Віктора ПРОНІНА та померлих учасників АТО- КОЛЬКА Олексія та ЛІСОВОГО Олексія.
Крім того, цього ж дня, працівники селищної ради відвідали захід «Герої не вмирають», який було організовано центральною районною бібліотекою.
