Вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні.

20 лютого 2014 року стало чорним днем в новітній історії України. Адже, саме в цей день силові структури вперше відкрито застосували справжню зброю проти мирних учасників революції.

87031402 603618353701177 7009113969663148032 n

 

Проти звичайних людей, які вийшли на Майдан за честь, за волю, за право бути народом та змінили хід історії нашої держави. Проти Героїв , які віддали своє життя за ідеали свободи та демократії, за право називатися українцями, мати свою мову, обирати майбутнє у власній державі.
20 лютого 2020 року у селищній раді було проведено тематичну годину - реквієм «А сотню вже зустріли небеса», у ході якої присутні занурилися у події, що відбувалися в країні під час Революції Гідності , ознайомилися з передумовами виникнення народних протестів, з важливістю системних змін в Україні та роллю Героїв Небесної Сотні в цих історичних перетвореннях. Під час заходу прозвучала поезія сучасних авторів, що висвітлює трагічні події , які відбувалися на Майдані.

86840838 986825181714943 3867283450620805120 n
Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх героїв Майдану, та поклали квіти на могили наших земляків, які,зі зброєю в руках, захищали суверенітет, та територіальну цілісність нашої країни - загиблого учасника антитерористичної операції, Віктора ПРОНІНА та померлих учасників АТО- КОЛЬКА Олексія та ЛІСОВОГО Олексія.
Крім того, цього ж дня, працівники селищної ради відвідали захід «Герої не вмирають», який було організовано центральною районною бібліотекою.

IMG 1b7c2a8a7d650726744da479f54b395f V

Категорія: