02.03.2020 року відбулось засідання виконкому селищної ради.

Селищний голова Наталя Пінчук ознайомила всіх присутніх з порядком денним на який було винесено 15 питань:
- про зміну складу постійної комісії по обстеженню зелених насаджень, що підлягають видаленню;
- про дозвіл на порушення елемента благоустрою;
- про скасування дозволу на розташування реклами;
- про впорядкування нумерації та присвоєння адреси земельним ділянкам в смт.Новотроїцьке;
- про оголошення Подяк селищної ради та вручення подарунків;
- про нагородження Грамотами та подарунками до Міжнародного жіночого дня - 8 Березня;
- про надання матеріальної допомоги ;
- про звільнення від сплати за харчування в ясла-садках.
- інші.
По всім питанням були прийняті відповідні рішення.