08.05.2020 року проведено засідання селищної комісії з питань ТЕБ і НС, у порядку денному було 1 питання « Про продовження карантину та пом'якшення карантинних заходів, які будуть впроваджуватись на умовах адаптивного карантину»
З протоколом засідання селищної комісії з питань ТЕБ і НС ви можете ознайомитись за посиланням.