Засідання комісії з питань ТЕБ і НС.

08.05.2020 року проведено  засідання селищної комісії з питань ТЕБ і НС, у порядку денному було 1 питання « Про продовження карантину та пом'якшення  карантинних заходів, які будуть впроваджуватись на умовах адаптивного карантину» 

З протоколом засідання селищної комісії з питань ТЕБ і НС ви можете ознайомитись за посиланням.

Категорія: