
23 червня 2020 року Новотроїцька селищна рада привітала з професійним святом – Днем державної служби України державних службовців селища . Грамоти селищної ради вручили наступним державним службовцям:
- ПІЩАНСЬКІЙ Тетяні Миколаївні, керівнику апарату Новотроїцької районної державної адміністрації - за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди відзначення професійного свята – Дня державної служби України;
- КУЗЬМЕНКО Тамарі Федорівні, начальнику управління Державної казначейської служби України у Новотроїцькому районі Херсонської області - за багаторічну сумлінну працю, високий професіоналізм, активну життєву позицію та з нагоди відзначення професійного свята – Дня державної служби України.
Шановні державні службовці! Бажаємо Вам родинного затишку, добра та щастя невичерпного натхнення та енергії, високих досягнень та нових знань! І найголовніше – міцного здоров’я!
З Днем державної служби Вас!