Прибирали територію.

Мабуть нікому не секрет, що чиста та охайна територія завжди милує око не тільки мешканцям а й гостям нашого селища.Наразі  карантин продовжено, але селищна рада працює  у звичайному режимі й акцентує увагу, що робота на свіжому повітрі надзвичайно корисна для здоров’я людини.

109544184 3056586271093955 6620490645677045420 n

 

108984322 647704996149973 5159986954383307494 n

Тому,17.07.2020 року колектив селищної ради провів прибирання та благоустрій території прилеглої до адмінбудівлі.

Завдяки злагодженій роботі колективу  було прибрано побутове сміття, здійснили просапування клумб від бур’янів, полив молодих саджанців сосен, верби, берізок та туй.

Хочемо звернутись до мешканців громади, долучайтесь до прибирання прибудинкових територій,прилеглих територій установ, організацій  різних форм власності , проводьте озеленення та покращуйте нашу громаду, адже ми любимо свій край, свою Батьківщину.

Категорія: