Третій рік поспіль на території Новотроїцької селищної ради активно створюються об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. На території селищної ради всього 48 багатоповерхівок, з них 19 – вже утворили ОСББ; 9 – здійснюють управління загальними зборами, а 20 – ще не визначилися з формою управління.

У всіх вас уже був час обдумати своє рішення і зважити всі «за» та «проти». Багато було думок з приводу створення ОСББ і всі вони різні. Одні вірили у власні сили, інші сподівалися, що «якось минеться».
Доки одні вагалися та вирішували, інші діяли. Наводимо вам позитивні приклади діяльності ОСББ у нашому селищі.
«Садова, 6», голова ОСББ Демків Тетяна Григорівна.
|
|
|
Це ОСББ було створене одним із перших у 2008 році, тоді ще механізм діяльності був не налагоджений, займались лише благоустроєм за кошти співвласників. У період 2012 -2018 років були повністю замінені стояки у всіх під'їздах на пластикові, відремонтовані під’їзди та частково відновлена відмостка. Скориставшись селищною програмою «Сприяння ефективному розвитку ОСББ Новотроїцької селищної ради», отримали 80 тис. грн., які витратили на ремонт 400 кв.м. покрівлі. У 2019 році оформили пільговий «теплий» кредит у сумі 150 тис. грн., з яких 85 тис.грн. відшкодувала держава. За ці кошти було встановлено 24 вікна у під’їздах, замінили електрокабель та обладнали щитову. У минулому році також відремонтували козирки над вхідним дверями, частково відремонтували покрівлю. Співвласники своїми силами здійснюють поточний ремонт відмостки, займаються благоустроєм прибудинкової території. Це ОСББ має гарну добру традицію вітати всіх мешканців будинку з днем народження.
«Наш дім», вулиця Садова, 6а, голова Вірик Олександр Тимофійович.
![]() |
Історія цього ОСББ – 2 роки і 2 місяці. За цей час співвласники отримали матеріальну підтримку на ремонт каналізаційної мережі, скориставшись діючою селищною програмою «Сприяння ефективному розвитку ОСББ Новотроїцької селищної ради» в сумі 96 тис. грн. За кошти співвласників була відремонтована покрівля, козирки на входах до під’їздів, упорядкували прибудинкову територію. Також скористувалися правом отримати пільговий «теплий» кредит у сумі 150,5 тис. грн., з якого 60 тис. грн.- відшкодувала держава.
На ці кошти встановлено 24 вікна в під’їздах та 5 металевих дверей з кодовими замками. Власними силами, після встановлення вікон і дверей, зробили укоси. Жителі цього будинку можуть не тільки разом працювати а й дружно відпочивати. Так, у новорічну ніч біля цього будинку під святкову ілюмінацію та феєрверки лунали пісні, сусіди один одного вітали зі святом та пригощали за спільним столом смаколиками. А на Масляну смажили шашлик, їли млинці і символічно спалили опудало, проводжаючи зиму. |
«Сонячний» вул. Пушкіна, 2Б, голова Забеля Людмила Вікторівна
|
Діяльність цього ОСББ розпочалась з вересня 2018 року. За цей час частково замінено каналізаційні труби та крани в підвалах та під’їздах, відремонтовано водостічну трубу, відмостку, частково покрівлю та встановлено щитовий автомат. У листопаді 2019 року ОСББ отримало пільговий « теплий» кредит у сумі 79 тис.грн., з яких 35,66 тис.грн. відшкодовано державою. В результаті було встановлено 20 вікон у під’їздах. |
|
«Добробут», вул. Соборна,102 голова Воронко Тамара Анатоліївна
|
![]() |
Найперше ОСББ, створене в селищі у 2007 ріці. Це невеличка двоповерхова будівля, яка перетворилася на затишний осучаснений будиночок. З боку вулиці Соборна встановлено бетонний паркан та ворота, за якими впорядкована територія: висаджені дерева, квіти, пофарбовані лавки та дитячий ігровий комплекс. За ці 13 років зроблено багато роботи: оформлена земельна ділянка, відремонтовані під’їзди, встановлені вікна, влаштовано дитячий комплекс, оновлені вхідні двері, козирки; зроблено капітальний ремонт фасаду будинку; облаштовано майданчик зі сміттєвими баками; зроблено капітальний ремонт вуличних туалетів; відремонтовано внутрішньо-домову каналізацію. І все це зроблено своїми власними зусиллями.





