Вітали комунальників.

07.08.2020 року селищний голова Наталя ПІНЧУК привітала колектив Новотроїцького житлово-комунального підприємства з видатною датою – 20 років від дня заснування.

117111324 941899746283737 7354250895672921291 n

Робота комунальників тримає пульс життя всієї територіальної громади. Кожен мешканець забезпечений щоденними зручностями побуту: в наші оселі потрапляє вода, здійснюється утримання будинків та прибудинкових територій, дитячих майданчиків, скверу, парку та ін. З року в рік Новотроїцьке стає  красивим, комфортним, охайним та доглянутим селищем – це все завдяки злагодженій роботі комунального підприємства.
У цей день хочеться висловити щиру вдячність всім працівникам ЖКП, ветеранам комунальної галузі – для кого надання комунальних послуг, поліпшення умов побуту населення стало долею та сенсом життя. Бажаємо всім працівникам нових професійних висот, здобутків і успіхів у вашій необхідній та відповідальній для громади  роботі! Зичимо миру, міцного здоров`я, родинного затишку та благополуччя.

Категорія: