Новотроїцька селищна рада з радістю інформує, що наші численні звернення до Президента України, Прем’єр-міністра України, до очільника профільного міністерства, Херсонської ОДА врешті-решт дали результат - 08 липня 2020 року було прийнято розпорядження Кабінету Міністру України №891-р, яким, зокрема, передбачено надання субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій для бюджету Новотроїцької селищної ради на оплату кредиторської заборгованості, яка утворилася за бюджетними зобов’язаннями, взятими за капітальними трансфертами з державного бюджету місцевим бюджетам станом на 01.01.2020р в сумі 1018,883 тис.грн.
Як тільки кошти надійдуть на розрахунковий рахунок Новотроїцької селищної ради, відкритий в органах Казначейства, вони будуть спрямовані Новотроїцькому житлово-комунальному підприємству, за роботи, виконані ще у 2019 році в рамках реалізації селищної програми розвитку житлово-комунального господарства.
Наразі вже більша частина зазначеної вже надійшла до районного бюджету (ще 05 серпня 2020 року). Для перерахування зазначених коштів Новотроїцька РДА повинна оформити відповідне платіжне доручення. Проте, на жаль, не квапиться це робити. Кошти досі не переказано. Хоча працівники НЖКП кожного дня сподіваються на їх отримання – адже це заробітна плата людей за чесно виконану якісну роботу. Сподіваємось, що найближчими днями ситуація буде врегульована.
Принагідно хочемо висловити подяку заступнику голови Херсонської ОДА Дмитру БУТРІЮ, який подав відповідну пропозицію до Мінрегіону та народному депутату Ігорю КОЛИХАЄВУ, який сприяв тому, аби при розподілі коштів державної субвенції кредиторська заборгованість, що склалася у селищному бюджеті була врахована. Попри те, що він був обраний по 184 мажоритарному виборчому округу, а не по нашому 185 він перейнявся нашою проблемою та ефективно допоміг у її вирішенні.
Тож будемо рухатись далі. Попереду ще багато запланованих проектів, спрямованих на розвиток та розбудову нашого селища!