Сьогодні, 29 серпня 2020 року, ми відзначаємо День пам'яті загиблих захисників України, який було визначено Указом Президента України. Обрана дата не випадкова, адже 29 серпня 2014 року в Іловайському котлі загинуло найбільше бійців за весь час війни на Донбасі. Лише, за офіційними даними, в самому місті та на його околицях загинули 366 українських бійців, близько 450 отримали поранення, 300 потрапили в полон, 84 досі вважаються зниклими безвісти.

Триває 7 рік війни… Ми продовжуємо щодня втрачати тих, хто боронить кордони України, платимо за Незалежність та свободу найвищою цінністю – людськими життями. Завдяки нашим мужнім воїнам сьогодні над нами мирне небо, лунає сміх дітей, а не гуркіт гармат. На превеликий жаль, серед загиблих є і наш земляк – новотройчанин Віктор Пронін.
Висловлюємо найглибші співчуття рідним та близьким загиблого бійця. Вічна пам’ять та шана тим, кого немає з нами поряд, тим, кого забрала війна, Вони назавжди залишаться для нас Героями.
Висловлюємо слова вдячності тим, хто повернувся живим. Наша країна завжди була сильна своїми патріотами, які не шкодують ні сил, ні життя заради свободи, заради перемоги, заради майбутнього. З ними наша країна - непереможна!
Нехай пам’ять про загиблих воїнів згуртовує нас живих, дає нам силу та волю, мудрість і наснагу для зміцнення України, миру, злагоди та єдності в ній!
З повагою
Селищний голова Наталя ПІНЧУК