25.09.2020 року відбулось засідання виконкому селищної ради.В умовах карантину засідання пройшло дистанційно.
На розгляд засідання було винесено 15 питань: про виділення матеріальної допомоги, про сумісний підвіс, про влаштування місця розташування рекламних засобів, про зняття з обліку дітей, що перебували у складних життєвих обставинах та інші.
По всім питанням порядку денного були прийняті відповідні рішення.