Засідання адмінкомісії

13.04.2018 року в приміщенні Новотроїцької селищної ради відбулося чергове засідання Адміністративної комісії при виконавчому комітеті Новотроїцької селищної ради з розгляду справ про адміністративне правопорушення.

IMG 20180416 150807

На засіданні було розглянуто 11 протоколів про адміністративне правопорушення . Рішенням комісії всіх правопорушників було притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді штрафу.
Зокрема за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів», було винесено 3 постанови про адміністративне правопорушення з накладенням штрафу на загальну суму 1260 грн., за ст. 183 КУпАП «Завідомо неправдивий виклик пожежної охорони, поліції, швидкої медичної допомоги або аварійних служб» було винесено 7 постанов про адміністративне правопорушення з накладенням штрафу на загальну суму 833 грн.,також було винесено постанову за ст.99 КУпАП «Порушення Правил охорони електричних мереж», та накладено штраф на правопорушника у розмірі 102 грн.

Категорія: