9 травня 2018 року колектив Новотроїцької селищної ради взяв участь у святкових заходах з нагоди 73-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні.
В своїх привітаннях селищний голова побажала жителям та гостям району щасливої долі та мирного неба над головою, ветеранам - висловила щиру вдячність за їх героїзм, мужність та незламність духу.
Свято пройшло на одному диханні завдяки виступам вихованців будинку культури.