13 травня в Благовіщенському сільському клубі було проведено захід до Дня Матері "Мама сонечко в сім'ї - ми промінчики її". На святі були присутні жінки, яких привітали ведучі Симоненко Володимир та завідуюча сільським клубом Ільонок Людмила.

Діти прийняли активну участь у заході: зіграли монолог мами і сина, розповідали зворушливі вірші, а на прикінці свята всіх мам привітали квітами.


