Сьогодні, 1 червня, ми святкуємо День захисту дітей у нашому рідному селищі.
Від самого ранку, у парку біля фонтану, малечу чекали розваги, конкурси, ігри, естафети.
Зі святом та, напевно ще більшою дитячою радістю – початком літніх канікул, присутніх привітала селищний голова Наталя Пінчук, яка побажала маленьким землякам міцного здоров’я, добра, радості, щасливого дитинства, розуміння з боку батьків та сяючих посмішок! Адже дитинство – це пора сподівань та здійснення мрій!
Після привітання розпочалося захоплююче дійство. До дітей в гості завітали казкові герої з улюблених мультфільмів та кумедні ростові ляльки.Бажаючим наносили аквагрим. Аніматори проводили різноманітні конкурси та ігри. За участь і перемогу всі діточки отримували призи. Малеча була у захваті від шоу мильних бульбашок. Завершилося дійство феєрверком. Понад 200 діточок, які прийшли на свято, отримала в подарунок іграшку з повітряних кульок та солодощі.
Весь час на майданчику тривала атмосфера свята та радості, присутні отримали багато позитивних емоцій, дивлячись на задоволених дітей, ми віримо, що їх чекає щасливе майбутнє у вільній і незалежній Україні!