Приємна подія сталася в житті новотройчан, 12 червня 2018 року о 10.00 годині ранку у сквері по вул. Соборній відбулася урочиста церемонія відкриття пам’ятника Тарасу Григоровичу Шевченку – українському поету, художнику і просвітителю, Великому Кобзарю.

Цього дня, на відкриття пам’ятника зібралася велика родина, почесні гості, щоб віддати шану велетню духу, митцю могутньої творчої сили, співцеві волі народної.
Всі вони привітали жителів зі знаменним днем в історії селища і побажали миру, злагоди та добробуту у кожну родину.
Почесне право перерізати стрічку та зняти полотнище надали селищному голові Наталі Семенівні Пінчук, голові райдержадміністрації Солтановській Наталі Іванівні та голові райради Коцегубову Юрію Анатолійовичу

Встановлення пам’ятника – це вагомий внесок у культурний розвиток нашого селища, яке відбулося за ініціативи селищного голови Наталі Пінчук та депутатів селищної ради.
По закінченню свята в знак шани і любові відбулося покладання квітів до пам’ятника Тарасу Шевченку.
